W jaki sposób
zbieramy opinie?

Po zrealizowaniu zamówienia klient, otrzyma prośbę o wystawienie opinii. Do edytowalnej wiadomości możesz dołączyć dowolny plik graficzny, a dodatkowo w zamian za opinię możesz nagrodzić klienta kodem rabatowym. Całość jest zautomatyzowana i nie musisz wykonywać żadnych dodatkowych działań.

Pokaż opinie na swojej stronie!

Zbieranie opinii ma sens tylko wtedy, kiedy możesz je pokazać i wspomóc nimi decyzję zakupową klientów. Nasza aplikacja jest zaprojektowana tak, abyś nie musiał dokonywać żadnych zmian graficznych na swojej stronie. Oprócz opinii i zdjęć produktów wyświetlimy ogólną ocenę Twojego sklepu, która dodatkowo wpłynie na zwiększenie jego wiarygodności i pozyskania zaufania niezdecydowanych klientów.

Integracja z Facebookiem!

Narzędzie będzie wkrótce posiadać integrację z Facebookiem, dzięki której opinie zebrane przez nie, będą mogły pojawić się na facebookowym profilu Twojego sklepu.

Integracja z Google!

Aplikacja jest rozbudowana o integrację z Google rich snippet. Uśredniona ocena danego produktu zostaje przekazana do Google i może zostać wyświetlona w wynikach wyszukiwania w formie gwiazdek pod opisem produktu.


Nagródź klienta kodem rabatowym za opinię!

Narzędzie umożliwia nagrodzenie klienta kodem rabatowym, w zamian za wystawioną opinię, co znacząco podnosii ich ilość. Dzięki temu rozwiązaniu, klient jeszcze chętniej wróci do zakupów w Twoim sklepie!

Wyświetlanie opinii

Zebrane opinie możesz wyświetlić w dowolnym miejscu swojego sklepu:

- pod szczegółami produktów,

- strona informacyjna/kategorii,

- badge z boku strony.

- pod szczegółami produktów,

- strona informacyjna/kategorii,

- badge z boku strony.

Dlaczego GetReview?

Korzystając z naszej aplikacji:

- nawet 13% klientów pozostawi opinie o zakupie,

- zbierzesz zdjęcia od swoich klientów,

- nagrodzisz klientów i zbudujesz z nimi relację,

- stworzysz własny formularz oceny sklepu,

- wyświetlisz opinie na swojej stronie.

Aplikacja jest zintegrowana z platformami:

Koszt aplikacji zależy od ilości
zebranych przez Ciebie opinii.

Ile chcesz zebrać opinii?

do 50

Naszą misją jest zwiększenie sprzedaży w Twoim sklepie. Rozumiemy, że najpierw chcesz przetestować nowe narzędzia i płacić tylko za sprawdzone rozwiązania, dlatego możesz korzystać z naszej aplikacji za darmo do 50 zebranych opinii.

0 zł

do 100

Za zebranie i wyświetlenie do 100 opinii zapłacisz tylko 9,99zł miesięcznie. W cenie kawy i ciastka wyświetlisz opinie, które pozwolą Ci pozyskać nowych klientów.

9.99 zł

do 1000

Za zebranie i wyświetlenie do 1000 opinii zapłacisz tylko 29,99zł miesięcznie. Jest to już na tyle duża liczba opiniii by pracowały one dla Ciebie. Taka ilość przekona każdego niezdecydowanego klienta do zakupów właśnie u Ciebie.

29.99 zł

do 2000

Za zebranie i wyświetlenie do 2000 opinii zapłacisz tylko 49,99zł miesięcznie. Przy tak dużej ilości opinii warto je powiązać z konkretnymi produktami.

49.99 zł

do 5000

Za zebranie i wyświetlenie do 5000 opinii zapłacisz tylko 99,99zł miesięcznie. Przy tej ilości opinii możesz pokusić się o wyświetlenie tylko tych ze zdjęciami.

99.99 zł

powyżej 5000

Za zebranie i wyświetlenie powyżej 5000 opinii zapłacisz tylko 149,99zł miesięcznie. Cena nie wzrośnie wraz z kolejnymi opiniami, których życzymy Ci jak najwięcej :)

149.99 zł