Moduł SEO

Innowacyjny moduł SEO dla sklepów Shoper podpowie klientom wystawiającym ocenę, co mogą napisać w zależności od kategorii, do której należał produkt. Dzięki temu w opiniach pojawią się słowa kluczowe, które pozytywnie wpłyną na Twoje pozycjonowanie!

Wpływ opinii na pozycjonowanie

Wszystkie indeksowane treści na stronie Twojego sklepu, wpływają na jego pozycje. Dotyczy to również recenzji produktów. Jeśli będą one generyczne i powtarzalne Twojej stronie może grozić kara. Tylko oryginalne opinie, mogą pomóc Twojemu sklepowi w osiągnięciu wysokich pozycji w Google.

Jak zbierać oryginalne opinie?

Pozwól pisać je klientom samodzielnie! Tylko w ten sposób masz pewność, że opinie nie będą się powtarzać tak jak np. w przypadku predefiniowanych ocen. Dzięki temu rozwiązaniu opinie będą także przekonujące i wskażą na istotne cechy produktu z punktu widzenia klientów.

Słowa kluczowe w opiniach

Opinie, oprócz tego, że powinny być oryginalne, muszą być także tematyczne, a więc zawierać słowa kluczowe. Moduł SEO podpowie klientom, na co mogą zwrócić uwagę w opinii w zależności od kategorii, z której pochodził produkt. Jego konfiguracja jest naprawdę prosta i wystarczy zrobić to raz!

Dowiedz się jak zbieramy opinie

zbieranie opinii