Kilkadziesiąt lat doświadczenia
w e-commerce

Refericon sp. z o.o. został zarejestrowany na początku 2017 roku, jednak nasze wspólne doświadczenie można liczyć na kilkadziesiąt lat programowania (w różnych językach), tworzenia reklam (od kreacji, po prowadzenie kampanii w Google i Facebooku), obsługi
e-commerce (od tworzenia kart produktów, po podpinanie płatności) i zwiększania w nich konwersji (zanim napisaliśmy własne rozwiązania, przetestowaliśmy ich naprawdę mnóstwo).

grafika zespołu getreview
grafika edycji widgetu getreview

Żadnych założeń, zawsze testuj!

Decyzje podejmujemy nie tylko na podstawie raportów czy własnego doświadczenia, ale przede wszystkim na podstawie testów A/B, a nasze aplikacje rozwijamy w oparciu o głos i zdanie klientów. Dzięki temu naszym rozwiązaniom zaufało kilkaset sklepów internetowych, od jednoosobowych działalności gospodarczych po spółki z milionowymi kapitałami zakładowymi, posiadającymi siedziby w całej Europie.

Od aplikacji do marketingu referencyjnego...

Pierwszą z naszych aplikacji było narzędzie do marketingu referenyjnego – Refericon. Po  instalacji widgetu, na stronie sklepu pojawia się ikonka, przy pomocy której klienci  odwiedzający sklep mogą go polecić swoim znajomym. Dzięki odpowiedniej motywacji i maksymalnemu zautomatyzowaniu procesu odnieśliśmy sukces i wprowadziliśmy marketing referencyjny do kilkuset sklepów, które zostały polecone ponad 500 000 razy!
grafika refericon
grafika doświadczenia zespołu getreview

...po zbieranie opinii o sklepach internetowych.

Swoje doświadczenie i znajomość rynku postanowiliśmy wykorzystać również przy zbieraniu opinii. Podczas prac nad aplikacją skupiliśmy się nie tylko na ich pozyskiwaniu – nasz rekordzista doszedł do 31,55% – ale także ich prezentowaniu i wykorzystaniu w zwiększaniu konwersji. Jak to możliwe? Kluczem do sukcesu ponownie okazała się automatyzacja, odpowiednie motywowanie klientów do wystawienia opinii i timing. Przekonaj się o naszej skuteczności w swoim sklepie i przetestuj aplikację za darmo, do 50 opinii :).

Podsumowanie

Oprócz tworzenia aplikacji zajmujemy się także organizacją branżowych webinarów, czy całych cyklów szkoleń, które miały również swoje stacjonarne edycje. Aby nie minęło Cię, któreś z nich obserwuj nasze media społecznościowe, które znajdziesz poniżej.