Zbieraj opinie produktowe z GetReview!

Jeśli posiadasz sklep na silniku Shoper możesz zdecydować, czy chcesz zbierać opinie ogólne czy produktowe. Po ich uruchomieniu każdy z produktów w zamówieniu będzie mógł być oceniony oddzielnie.

Moduł ogólny, a produktowy

Na początku przygody z e-commerce, ważne jest, by pozyskać jak najwięcej opinii, w jak najkrótszym czasie. Doskonale do tego nada się formularz ogólny, którego uzupełnienie zajmuje klientowi mniej czasu. Jeśli jednak Twój sklep jest już rozpoznawalny, warto przejść na opinie produktowe, których pozyskiwanie jest trudniejsze, ale mają one szereg zalet.

Opinie produktowe

Opinie produktowe nie tylko wpłyną pozytywnie na Twoje SEO, ale także rozwieją wątpliwości co do produktów, które mogą mieć nowi klienci. Opinie pisane przez klientów, to najlepszy sposób na wzrost konwersji.

Więcej tematycznej treści na stronie

Dzięki opiniom produktowym na Twojej stronie pojawią się treści tematycznie związane z Twoim asortymentem, dzięki czemu Twoje pozycje w wynikach wyszukiwania wzrosną. Do każdego ocenionego produktu przez klienta może również zostać dołączona przez niego fotografia.

Włącz opinie produktowe i skonfiguruj moduł SEO

Oprócz opinii produktowych możesz także skonfigurować moduł SEO, dzięki czemu każdy produkt z danej kategorii zyska unikalne podpowiedzi, które podpowiedzą wystawiającemu opinie, na co może zwrócić on uwagę. Obydwa narzędzia dzięki synergii sprawią, że na Twojej stronie będą pojawiać się nowe treści.

Dowiedz się jak zbieramy opinie

zbieranie opinii