Opinie Twoich klientów, w Twoim sklepie​

Twoje opinie, są Twoją własnością, dlatego powinny być wyświetlane w Twoim sklepie. GetReview umożliwi Ci ich zaprezentowanie na parę różnych sposobów, dzięki czemu przekonasz do zakupów u siebie nawet najbardziej niezdecydowanego klienta.
grafika prezentowania opinii
grafika minimodułu

Minimoduł

Wyświetl opinie w widgecie z boku strony. Dzięki temu klient, który odwiedzi Cię pierwszy raz, będzie mógł szybko zapoznać się z najlepszymi opiniami o Twoim sklepie. Kiedy Ci zaufa, z pewnością chętnie zapozna się z Twoim asortymentem.

Wideo opinie

Marzy Ci się unboxing lub wideo recenzje, ale nie chcesz współpracować z influencerami? Mamy rozwiązanie :). GetReview ma wbudowane “Wideo opinie”. Po ich włączeniu Twoi klienci w ostatnim kroku oceny sklepu zostaną poproszeni o nagranie krótkiego materiału. Jeśli film Ci się spodoba, możesz go wykorzystać w reklamach lub na swojej stronie – jest Twój :).

grafika wideo opinii
grafika opinii ze zdjęciem

Opinie ze zdjęciem

Klienci szukający opinii chcą zobaczyć produkty w naturalnym świetle i środowisku, w którym będą używane. GetReview umożliwia oceniającym dodanie zdjęcia do opinii. Zastanawiasz się, ile osób je dodaje? Całkiem sporo :). Fotografię zawiera 8,32% opinii wystawionych przez nasz formularz!

Social proof

Sklep, który “żyje”, jest atrakcyjniejszy. GetReview w momencie zakupu lub zapisania oceny, poinformuje o tym klientów przebywających na Twojej stronie. Social Proof może zwiększyć konwersję na Twojej stronie. Informacje, przybiorą formę krótkich komunikatów, których czas wyświetlania i częstotliwość będzie zgodna z wybranym przez Ciebie scenariuszem.
grafika komunikatu social proof
grafika modułu opinii

Moduł opinii pod produktami

Klient, który chce zapoznać się ze szczegółowymi danymi produktu, chce upewnić się, czy jest on dla niego. Dlatego warto zaraz pod nimi wyświetlić opinie o danym produkcie. Dzięki temu osoba odwiedzająca Twoją stronę nie będzie miała potrzeby szukania opinii na zewnątrz. Zatrzymaj klienta w swoim sklepie!

Integracja z Facebookiem

Jednym ze źródeł klientów jest z pewnością Twój profil na Facebooku. Warto na nim zaprezentować nie tylko produkty, ale także opinie z innych źródeł. GetReview umożliwi Ci dodanie dodatkowego tabu “Opinie” do swojego profilu i wyświetlenie w nim ocen sklepu.
grafika modułu facebook page tab
grafika dedykowanej strony z opiniami

Strona opinii

O ile Minimoduł pozwalał Ci przekonać do siebie nowych klientów dzięki wyborze najlepszych ocen, opinie pod szczegółami produktów dostarczały dodatkowych informacji, tak mamy też coś dla najdociekliwszych klientów. Z GetReview możesz stworzyć dedykowaną stronę, na której wyświetlisz wszystkie swoje opinie!

Powiększone opinie

Każdą opinię zebraną przy pomocy GetReview można kliknąć i powiększyć. Dzięki czemu zapisaną wideo recenzję lub zdjęcie produktu można obejrzeć w większym rozmiarze bez obciążania strony

grafika powiększonego widoku opinii

Poznaj funkcje dostępne w ramach modułu Zwiększenie sprzedaży

grafika wpływu opinii na sprzedaż