Pytania klientów - Q&A

Pozwól swoim klientom pytać o produkty innych użytkowników. Zwiększysz nie tylko konwersję, ale i zyskasz tematyczną treść. Dzięki niej Twoja strona znajdzie się wyżej w wynikach wyszukiwania!

Zaangażuj klientów

Po włączeniu modułu pytań klientów – Q&A możesz zostawić zadawanie pytań klientom, jak i dodać je samodzielnie na podstawie własnego doświadczenia. Podobnie z odpowiedziami — możesz je dodawać zaraz po otrzymaniu pytania lub poczekać aż udzieli ich inny klient.

Zmniejsz wątpliwości, zwiększ konwersję

Dzięki modułowi pytań klientów Q&A zyskasz wyższą konwersję — niezdecydowani klienci będą mogli rozwiać swoje wątpliwości co do produktu w kwestiach, których może brakować w jego opisie. A także w przypadku, kiedy np. kupują daną rzecz na prezent i zwyczajnie nie znają się na niej.

Daj wyręczyć się klientom

Większa ilość tematycznej treści — większość tekstu znajdującego się na Twoich stronach, jest indeksowana przez roboty wyszukiwarek. Jeśli pytania i odpowiedzi, będą dotyczyły konkretnych produktów i ich cech użytkowych — algorytmy to zauważa, dzięki czemu Twoja strona zyska na jakości.

Samo aktualizujące się strony

Twoja strona będzie ever green — dzięki ciągłemu dodawaniu nowych treści, Twoja strona będzie cały dla robotów wyszukiwarek stale aktualizowaną. Oznacza to, że może ona znaleźć się wyżej w wynikach Google

Dowiedz się jak zbieramy opinie

zbieranie opinii