Wiarygodne opinie, to większa konwersja

Ostatecznym celem zbierania i wyświetlania opinii jest zwiększenie sprzedaży. Każda z dodawanych funkcji GetReview ma również za zadanie pośrednio lub bezpośrednio zwiększyć konwersję w Twoim sklepie.
grafika wpływu opinii na sprzedaż
grafika kodu rabatowego w zamian za opinię

Kod rabatowy

GetReview umożliwia nagrodzenie klienta, kiedy ten wystawi ocenę. Do aplikacji możesz wgrać listy kodów rabatowych, które mogą być progresywne np. 5% w zamian za opinię, 10% za komentarz ze zdjęciem, 15% za wideo recenzję. Zebrane w ten sposób materiały możesz wykorzystywać w Social Mediach i reklamach, a klient z pewnością wróci do Ciebie, żeby wykorzystać kod rabatowy :).

Newsletter

Pierwszy zakup nie zawsze jest transakcją, na której zarobisz, dlatego tak ważne jest pozostanie z klientem w kontakcie. Włącz funkcję Newslettera i spytaj się klienta po wystawieniu opinii czy chce on trafić na Twoją listę subskrypcyjną. Wie on już wtedy, że można Ci ufać :).
grafika modułu newslettera
grafika udostępnionej opinii

Możliwość udostępniania opinii

Po powiększeniu, opinii pojawi się możliwość jej udostępnienia. Udostępniaj opinie na swoim Facebooku i w ten sposób twórz posty, które przekierują użytkownika do konkretnej oceny na Twoim sklepie :)!

Rekomendacje produktowe

Po powiększeniu opinii, obok niej pojawią się także produkty, które znalazły się ocenianym zamówieniu. Dzięki temu możesz zainspirować klienta do powiększenia zamówienia o dodatkowe produkty, do których będzie mógł przejść bezpośrednio z opinii.
grafika rekomendacji produktowych
grafika modułu google rich snippet

Google Rich Snippets

Aplikacja Getreview została rozbudowana o integrację z Google Rich Snippet. Po włączeniu tego narzędzia uśredniona ocena danego produktu zostaje przekazana do Google i może zostać wyświetlona w wynikach wyszukiwania w formie gwiazdek pod opisem produktu. Wpływa to pozytywnie na widoczność w trakcie wyszukiwania oraz na współczynnik kliknięć. Włączenie tej opcji pozwoli Ci zwiększyć ilość odwiedzin sklepu z wyników wyszukiwania. 

Dowiedz się jak zbieramy opinie

grafika zbierania opinii